Vishay Electro-Films SFM5000BJVGGHWS
Part No.:
SFM5000BJVGGHWS
Description:
SFM 5% 150PPM WS
Shipping
SFM5000BJVGGHWS Information
Resistance:
50 Ohms
Tolerance:
±5%
Power (Watts):
0.25W, 1/4W
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C
Size / Dimension:
0.020" L x 0.020" W (0.50mm x 0.50mm)
Height - Seated (Max):
0.012" (0.30mm)