Vishay Electro-Films SFM38302FKANSWS
Part No.:
SFM38302FKANSWS
Description:
SFM 1% 100PPM WS
Shipping
SFM38302FKANSWS Information
Resistance:
383 kOhms
Tolerance:
±1%
Power (Watts):
0.25W, 1/4W
Temperature Coefficient:
±100ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C
Size / Dimension:
0.020" L x 0.020" W (0.50mm x 0.50mm)
Height - Seated (Max):
0.012" (0.30mm)