RI2441.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | RI2441 |
| Manufacturer | Ranatec |
| Series | - |
| Package/Case | - |
| Packaging | Box |
| Product Status | Active |
| RF Type | Cellular |
| Topology | - |
| Circuit | SP4T |
| Frequency Range | 0Hz ~ 6GHz |
| Isolation | 40dB |
| Insertion Loss | 2.2dB |
| Test Frequency | 3GHz |
| P1dB | - |
| IIP3 | - |
| Features | - |
| Impedance | 50Ohm |
| Voltage - Supply | 5V ~ 45V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 50°C |
| Grade | - |
| Qualification | - |
| Mounting Type | - |
| Supplier Device Package | - |
The following parts include "RI2441" in Silicon Labs RI2441.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.