Connor Winfield OH100-60503CF-024.576M
Part No.:
OH100-60503CF-024.576M
Package:
6-DIP (0.750", 19.05mm), 5 Leads
Description:
XTAL OSC OCXO 24.5760MHZ CMOS TH
Shipping
OH100-60503CF-024.576M Information
Package/Case:
Frequency:
24.576 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
1.000" L x 1.000" W (25.40mm x 25.40mm)
Height - Seated (Max):
0.500" (12.70mm)