Sensata-Airpax IALHB11-1-62-100.-A1-01
Part No.:
IALHB11-1-62-100.-A1-01
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Shipping
IALHB11-1-62-100.-A1-01 Information
Current Rating (Amps):
100A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V