Murata Electronics DELR33J471KCGB
Part No.:
DELR33J471KCGB
Manufacturer:
Murata Electronics
Category:
Ceramic Capacitors
Package:
Description:
CAP CER 470PF 6.3KV RADIAL
Shipping
DELR33J471KCGB Information
Manufacturer:
Murata Electronics
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Capacitance:
470 pF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
6300V (6.3kV)