CS04M02MN17-4000.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | CS04M02MN17-4000 |
| Manufacturer | Seltech |
| Series | - |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | Active |
| Driver Circuitry | - |
| Input Type | - |
| Voltage - Rated | 3 V |
| Voltage Range | - |
| Frequency | 4kHz |
| Technology | Magnetic |
| Operating Mode | - |
| Duration | - |
| Sound Pressure Level (SPL) | - |
| Current - Supply | - |
| Port Location | Top |
| Operating Temperature | - |
| Approval Agency | - |
| Ratings | - |
| Ingress Protection | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination | Solder Pads |
| Size / Dimension | 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm) |
The following parts include "CS04M02MN17-4000" in Silicon Labs CS04M02MN17-4000.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.