AD8312ACBZ-P7.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | AD8312ACBZ-P7 |
| Manufacturer | Analog Devices Inc. |
| Series | - |
| Packaging | Strip |
| Product Status | Active |
| Frequency | 50MHz ~ 3.5GHz |
| RF Type | Cellular, GSM, CDMA, W-CDMA |
| Input Range | -45dBm ~ 0dBm |
| Accuracy | ±1dB |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Mounting Type | 5.7 mA |
| Supplier Device Package | Surface Mount |
| Current - Supply | 6-WLCSP (1.45x0.95) |
The following parts include "AD8312ACBZ-P7" in Silicon Labs AD8312ACBZ-P7.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.