E-T-A 8345-B02A-V3M1-DB1B1B-60A
Part No.:
8345-B02A-V3M1-DB1B1B-60A
Description:
MIN ORD QTY 10. SINGLE OR MULTIP
Shipping
8345-B02A-V3M1-DB1B1B-60A Information
Current Rating (Amps):
60A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V