Skyworks Solutions Inc. 570MCA001303DGR
Part No.:
570MCA001303DGR
Description:
XTAL OSC XO 212.0000MHZ LVPECL
Shipping
570MCA001303DGR Information
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
212 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
130mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)