Skyworks Solutions Inc. 570ACA002276DGR
Part No.:
570ACA002276DGR
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; I2C P
Shipping
570ACA002276DGR Information
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
156.2 MHz
Function:
Enable/Disable
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
130mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)