Amphenol Anytek YK6122503000G
Part No.:
YK6122503000G
Description:
CONN BARRIER STRP 25CIRC 0.394"
Shipping
YK6122503000G Information
Series:
YK612
Number of Circuits:
25
Number of Wire Entries:
25
Pitch:
0.394" (10.00mm)
Current Rating (Amps):
25A
Voltage Rating:
300V