Amphenol Anytek YK5132103000G
Part No.:
YK5132103000G
Description:
CONN BARRIER STRP 21CIRC 0.374"
Shipping
YK5132103000G Information
Number of Circuits:
21
Number of Wire Entries:
21
Pitch:
0.374" (9.50mm)
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating:
300V