Amphenol Anytek YK5131803000G
Part No.:
YK5131803000G
Description:
CONN BARRIER STRP 18CIRC 0.374"
Shipping
YK5131803000G Information
Number of Circuits:
18
Number of Wire Entries:
18
Pitch:
0.374" (9.50mm)
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating:
300V