Amphenol Anytek YK4472603000G
Part No.:
YK4472603000G
Description:
CONN BARRIER STRP 26CIRC 0.374"
Shipping
YK4472603000G Information
Series:
YK447
Number of Circuits:
26
Number of Wire Entries:
26
Pitch:
0.374" (9.50mm)
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating:
300V