Amphenol Anytek YK4472403000G
Part No.:
YK4472403000G
Description:
CONN BARRIER STRP 24CIRC 0.374"
Shipping
YK4472403000G Information
Series:
YK447
Number of Circuits:
24
Number of Wire Entries:
24
Pitch:
0.374" (9.50mm)
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating:
300V