Amphenol Anytek YK4442303000G
Part No.:
YK4442303000G
Description:
CONN BARRIER STRP 23CIRC 0.374"
Shipping
YK4442303000G Information
Series:
YK444
Number of Circuits:
23
Number of Wire Entries:
23
Pitch:
0.374" (9.50mm)
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating:
300V