Amphenol Anytek YK4431933000G
Part No.:
YK4431933000G
Description:
CONN BARRIER STRP 19CIRC 0.374"
Shipping
YK4431933000G Information
Series:
YK443
Number of Circuits:
19
Number of Wire Entries:
19
Pitch:
0.374" (9.50mm)
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating:
300V