Amphenol Anytek YK3352203000G
Part No.:
YK3352203000G
Description:
CONN BARRIER STRP 22CIRC 0.325"
Shipping
YK3352203000G Information
Series:
YK335
Number of Circuits:
22
Number of Wire Entries:
22
Pitch:
0.325" (8.26mm)
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating:
300V