Amphenol Anytek YK3342303000G
Part No.:
YK3342303000G
Description:
CONN BARRIER STRP 23CIRC 0.325"
Shipping
YK3342303000G Information
Series:
YK334
Number of Circuits:
23
Number of Wire Entries:
23
Pitch:
0.325" (8.26mm)
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating:
300V