Amphenol Anytek YK3332503000G
Part No.:
YK3332503000G
Description:
CONN BARRIER STRP 25CIRC 0.325"
Shipping
YK3332503000G Information
Series:
YK333
Number of Circuits:
25
Number of Wire Entries:
25
Pitch:
0.325" (8.26mm)
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating:
300V