Amphenol Anytek YK3313003000G
Part No.:
YK3313003000G
Description:
CONN BARRIER STRP 30CIRC 0.325"
Shipping
YK3313003000G Information
Series:
YK331
Number of Circuits:
30
Number of Wire Entries:
30
Pitch:
0.325" (8.26mm)
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating:
300V