Renesas Electronics Corporation XLL73V491.520000I
Part No.:
XLL73V491.520000I
Description:
XTAL OSC VCXO 491.5200MHZ LVDS
Shipping
XLL73V491.520000I Information
Frequency:
491.52 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
Absolute Pull Range (APR):
±50ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
100mA
Size / Dimension:
0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)
Height - Seated (Max):
0.055" (1.40mm)