Renesas Electronics Corporation XLH73V065.000000I
Part No.:
XLH73V065.000000I
Description:
XTAL OSC VCXO 65.0000MHZ HCMOS
Shipping
XLH73V065.000000I Information
Frequency:
65 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
Absolute Pull Range (APR):
±50ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
47mA
Size / Dimension:
0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)
Height - Seated (Max):
0.055" (1.40mm)