Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | WAY24134 |
| Manufacturer | Turmode |
| Series | - |
| Packaging | Bulk |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | - |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz) |
| Frequency (Center/Band) | 2.4415GHz |
| Frequency Range | 2.4GHz ~ 2.483GHz |
| Antenna Type | Yagi |
| Number of Bands | 1 |
| VSWR | 1.5 |
| Return Loss | - |
| Gain | 15dBi |
| Power - Max | - |
| Features | - |
| Termination | N Type Female |
| Ingress Protection | - |
| Grade | - |
| Qualification | - |
| Mounting Type | Bracket Mount |
| Height (Max) | 3.150" (80.01mm) |
| Applications | - |
The following parts include "WAY24134" in Silicon Labs WAY24134.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.