Taiyo Yuden UMK105CH431JVHF
Part No.:
UMK105CH431JVHF
Description:
CAP CER 430PF 50V CH 0402
Shipping
UMK105CH431JVHF Information
Product Status:
Not For New Designs
Capacitance:
430 pF
Tolerance:
±5%
Voltage - Rated:
50V
Size / Dimension:
0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)