Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd TC32H4-12.000-18MKDTNGK
Part No.:
TC32H4-12.000-18MKDTNGK
Manufacturer:
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Category:
Oscillators
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
XTAL OSC TCXO 12MHZ HCMOS SMD
Shipping
TC32H4-12.000-18MKDTNGK Information
Manufacturer:
Series:
TC32H4
Package/Case:
4-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Base Resonator:
Crystal
Type:
TCXO
Frequency:
12 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
HCMOS
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±1.5ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
2mA
Ratings:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)