T0051403599.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | T0051403599 |
| Manufacturer | Apex Tool Group |
| Series | - |
| Packaging | Box |
| Product Status | Active |
| Mat Type | Table, Workbench |
| Shape | Rectangle |
| Length | 2.96' (0.90m) |
| Width | 1.97' (0.60m) |
| Thickness | 0.08" (2.03mm) |
| Color | Gray |
| Material | - |
| Number of Layers | 2 |
| Features | Conductive, Dissipative |
The following parts include "T0051403599" in Silicon Labs T0051403599.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.