66322.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | 66322 |
| Manufacturer | Desco |
| Series | STATFREE UC2™ |
| Packaging | Bulk |
| Product Status | Active |
| Mat Type | Table, Workbench |
| Shape | Rectangle |
| Length | 3' (0.91m) |
| Width | 2' (0.61m) |
| Thickness | 0.08" (2.03mm) |
| Color | Blue |
| Material | Rubber |
| Number of Layers | 2 |
| Features | Conductive, Dissipative |
The following parts include "66322" in Silicon Labs 66322.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.