Bivar Inc. SZ4-10.00-A220-F5PYW54-9
Part No.:
SZ4-10.00-A220-F5PYW54-9
Manufacturer:
Bivar Inc.
Category:
Light Pipes
Package:
Description:
LIGHT PIPE FLEXIBLE 10" 5.08MM
Shipping
SZ4-10.00-A220-F5PYW54-9 Information
Manufacturer:
Bivar Inc.
Series:
SZ4
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Color:
Yellow
Configuration:
Single
Type:
Flexible 10" (254mm)
Mounting Type:
Board/Panel Mount, Press Fit
Lens Style:
Round with Domed Top
Lens Size:
5.08mm