Bivar Inc. SZ2-10.00-RY-F4PRD-5
Part No.:
SZ2-10.00-RY-F4PRD-5
Manufacturer:
Bivar Inc.
Category:
Light Pipes
Package:
Description:
LIGHT PIPE FLEXIBLE 10" 4.20MM
Shipping
SZ2-10.00-RY-F4PRD-5 Information
Manufacturer:
Bivar Inc.
Series:
SZ2
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Color:
Red
Configuration:
Single
Type:
Flexible 10" (254mm)
Mounting Type:
Board/Panel Mount, Press Fit
Lens Style:
Round with Domed Top
Lens Size:
4.20mm