Suntsu Electronics, Inc SXT2248AA38-30.000M
Part No.:
SXT2248AA38-30.000M
Description:
CRYSTAL 30.000MHZ 8 PF SMD
Shipping
SXT2248AA38-30.000M Information
Frequency:
30 MHz
Frequency Stability:
±50ppm
Frequency Tolerance:
±50ppm
Load Capacitance:
8pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
60 Ohms
Operating Temperature:
-30°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.026" (0.65mm)