Suntsu Electronics, Inc SXT21413AA38-24.000M
Part No.:
SXT21413AA38-24.000M
Description:
CRYSTAL 24.000MHZ 13 PF SMD
Shipping
SXT21413AA38-24.000M Information
Frequency:
24 MHz
Frequency Stability:
±50ppm
Frequency Tolerance:
±50ppm
Load Capacitance:
13pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
120 Ohms
Operating Temperature:
-30°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
0.020" (0.50mm)