Suntsu Electronics, Inc SXT21412DA38-32.000M
Part No.:
SXT21412DA38-32.000M
Description:
CRYSTAL 32.000MHZ 12PF SMD
Shipping
SXT21412DA38-32.000M Information
Frequency:
32 MHz
Frequency Stability:
±50ppm
Frequency Tolerance:
±20ppm
Load Capacitance:
12pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
100 Ohms
Operating Temperature:
-30°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
0.020" (0.50mm)