Shenzhen SCTF Electronics SX7M29.4912D20F30TNN
Part No.:
SX7M29.4912D20F30TNN
Description:
XTAL OSC XO 29.4912MHz CMOS SMD
Shipping
SX7M29.4912D20F30TNN Information
Frequency:
29.4912 MHz
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
10mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.059" (1.50mm)