Shenzhen SCTF Electronics SX5M6.250D20F30TNN
Part No.:
SX5M6.250D20F30TNN
Description:
XTAL OSC XO 6.2500MHz CMOS SMD
Shipping
SX5M6.250D20F30TNN Information
Frequency:
6.25 MHz
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
10mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.051" (1.30mm)