Shenzhen SCTF Electronics SX5M32.000M20F30TNN
Part No.:
SX5M32.000M20F30TNN
Description:
XTAL OSC XO 32.0000MHZ CMOS SMD
Shipping
SX5M32.000M20F30TNN Information
Series:
5CM
Frequency:
32 MHz
Voltage - Supply:
1.62V ~ 3.63V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
10mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.047" (1.20mm)