Shenzhen SCTF Electronics SX3M33.8680B20F30TNN
Part No.:
SX3M33.8680B20F30TNN
Description:
XTAL OSC XO 33.8680MHz CMOS SMD
Shipping
SX3M33.8680B20F30TNN Information
Frequency:
33.868 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
10mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)