Shenzhen SCTF Electronics SX2M13.000B20F30TNN
Part No.:
SX2M13.000B20F30TNN
Description:
XTAL OSC XO 13.0000MHz CMOS SMD
Shipping
SX2M13.000B20F30TNN Information
Series:
2C
Frequency:
13 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
10mA
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.038" (0.96mm)