Shenzhen SCTF Electronics SX2M12.288B10F20TNN
Part No.:
SX2M12.288B10F20TNN
Description:
XTAL OSC XO 12.2880MHZ CMOS SMD
Shipping
SX2M12.288B10F20TNN Information
Series:
2C
Frequency:
12.288 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±30ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
10mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.032" (0.81mm)