Suntsu Electronics, Inc SUO32L3C171-156.250M
Part No.:
SUO32L3C171-156.250M
Manufacturer:
Suntsu Electronics, Inc
Category:
Oscillators
Package:
6-SMD, No Lead
Description:
ULTRA LOW JIT XO 156.250MHZ CMOS
Shipping
SUO32L3C171-156.250M Information
Manufacturer:
Suntsu Electronics, Inc
Series:
SUO32L
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Base Resonator:
Crystal
Type:
XO (Standard)
Frequency:
156.25 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-10°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
Ratings:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.047" (1.20mm)