Suntsu Electronics, Inc SUO32L3A481-156.250M
Part No.:
SUO32L3A481-156.250M
Description:
ULTRA LOW JIT XO 156.250MHZ CMOS
Shipping
SUO32L3A481-156.250M Information
Frequency:
156.25 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.047" (1.20mm)