Suntsu Electronics, Inc STC21C30O48-38.400M
Part No.:
STC21C30O48-38.400M
Description:
XTAL OSC TCXO 38.4000MHZ CMOS
Shipping
STC21C30O48-38.400M Information
Frequency:
38.4 MHz
Voltage - Supply:
3V
Frequency Stability:
±2.5ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
10mA
Size / Dimension:
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)