Suntsu Electronics, Inc SSO32C3A161-125.000M
Part No.:
SSO32C3A161-125.000M
Description:
SILICON OSC XO 125.0000MHZ CMOS
Shipping
SSO32C3A161-125.000M Information
Frequency:
125 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-10°C ~ 60°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
55mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)