SiTime SIT9121AI-1C2-33E156.253906Y
Part No.:
SIT9121AI-1C2-33E156.253906Y
Description:
MEMS OSC XO 156.253906MHZ LVPECL
Shipping
SIT9121AI-1C2-33E156.253906Y Information
Series:
SiT9121
Frequency:
156.253906 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)