SiTime SIT9120AI-1C3-33E150.000000Y
Part No.:
SIT9120AI-1C3-33E150.000000Y
Description:
MEMS OSC XO 150.0000MHZ LVPECL
Shipping
SIT9120AI-1C3-33E150.000000Y Information
Series:
SiT9120
Product Status:
Active
Frequency:
150 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
69mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)