SiTime SIT5357AI-FQ-33N0-114.285000
Part No.:
SIT5357AI-FQ-33N0-114.285000
Description:
MEMS OSC TCXO 114.2850MHZ SMD
Shipping
SIT5357AI-FQ-33N0-114.285000 Information
Frequency:
114.285 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
62mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.042" (1.06mm)