SiTime SIT5357AI-FQ-28E0-122.880000
Part No.:
SIT5357AI-FQ-28E0-122.880000
Description:
MEMS OSC TCXO 122.8800MHZ LVCMOS
Shipping
SIT5357AI-FQ-28E0-122.880000 Information
Frequency:
122.88 MHz
Function:
Enable/Disable
Voltage - Supply:
2.8V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)