SiTime SIT5356AI-FP-30N0-25.000000
Part No.:
SIT5356AI-FP-30N0-25.000000
Description:
MEMS OSC TCXO 25.0000MHZ LVCMOS
Shipping
SIT5356AI-FP-30N0-25.000000 Information
Frequency:
25 MHz
Voltage - Supply:
3V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)