ABLIC Inc. S-19400G28A-K8T2U4
Part No.:
S-19400G28A-K8T2U4
Package:
8-WSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width)
Shipping
S-19400G28A-K8T2U4 Information
Series:
S-19400
Package/Case:
Type:
Simple Reset/Power-On Reset
Voltage - Threshold:
2.8V
Operating Temperature:
-40°C ~ 125°C (TA)